Продукція

Продукція…

Компанія є офіційним представником ряду світових в…

Впроваджені об'єкти

Впроваджені об'єкти…

Наша команда може похвалитися як масштабними очисн…

Наукові розробки

Наукові розробки…

Виконуємо прикладні наукові дослідження для поліпш…

Напрямки діяльності

Напрямки діяльності…

Від поставки обладнання до будівництва очисних спо…

Наші проекти

30.10-01.11 ТОВ «Енвітек» прийматиме участь у AgroEnergyDAY - першому в Україні міжнародному експофорумі біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі.

Детальніше...

Ми маємо обновлений прилад для вимірювання провідності, який приваблює поєднанням повторюваності вимірювань та характеристиками, невеликими витратами смоли та значним скороченням витрат часу та грошей на технічне обслуговування. 

При використанні у паро-водяному циклі, AMI CACE є економічною системою з незначним об΄ємом технічного обслуговування, яка поєднує надійність, ефективність та значну продуктивність при постійному та безперервному аналізі.

Детальніше...

У виробничо-практичному журналі "Водопостачання та водовідведення" вийшла стаття В.Л. Михайловського: "Використання автоматичних приладів для "ON-LINE" контролю та автоматизації технологічних процесів води у комунальному господарстві"

Детальніше...

18 серпня на Рівненській АЕС відбулись приймальні випробування установки цементування комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів (КПРАВ). Участь у випробуваннях взяли представники виконавчої дирекції з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП НАЕК «Енергоатом», ВП «Атоменергомаш», виробника обладнання ТОВ «Енвітек» та фахівці РАЕС.

Детальніше...

ТОВ "Енвітек" пропонує на ринку України сучасні автоматичні прилади моніторингу якості води італійського виробника Chemitec

Детальніше...

Сенсор швидкості LaserFlow™ дистанційно вимірює потік у відкритих каналах за допомогою безконтактної технології на ефекті Доплеру та безконтактного вимірювання рівня потоку ультразвуковим методом. Сенсор використовує модернізований метод вимірювання швидкості за рахунок відбиття лазерного пучка однією або кількома точками нижче рівня поверхні потоку стічної води (патентовано).

Детальніше...

Наші партнери

  • v14
  • v15