Впроваджені об'єкти

Впроваджені об'єкти…

Наша команда може похвалитися як масштабними очисн…

Напрямки діяльності

Напрямки діяльності…

Від поставки обладнання до будівництва очисних спо…

Продукція

Продукція…

Компанія є офіційним представником ряду світових в…

Наукові розробки

Наукові розробки…

Виконуємо прикладні наукові дослідження для поліпш…

Наші проекти


Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Проекти, якими ми пишаємось:

1. Проект "Десна"

ТОВ «Енвітек» у 2012 році виконано проект очисних споруд «Десна» ПАТ «Санінбев Україна».

Загальна продуктивність очисних споруд – 7500 м3/добу.
Виробництво біогазу – 4 400- 6 900 м3/добу.
Будівництво очисних споруд виконано в рекордні строки – 9 місяців.

Метою будівництва споруд очистки стічних вод на Чернігівському відділенні ВАТ „СанІнбев Україна” є забезпечення очищення промислових скидів до нормативних значень, визначених техумовами Чернігівського Водоканалу.

 

2. Проект "Радомишль"

Радомышль 1

  

Розроблено технологію очищення промислових стічних вод загальною продуктивністю 2500-3000 м3/добу.

Джерелом води є артезіанські свердловини з високим вмістом заліза (до 21,2 мг/дм3 при нормі 0,2 мг/дм3) та загальною жорсткістю (до 13,0 ммоль/дм3 при нормі 7,0 ммоль/дм3).

Значення рН стоків коливається від 1,9 до 11,52.

Високий рівень ХСК створює умови для використання біологічних методів очищення води з отриманням біогазу.

Запропоновано технологію на базі ІС-реактору (BIOPAQ® ІС) з доочищенням в МБР та можливістю часткового повернення очищених стоків на технологічні потреби.

 

3. Проект "Алчевськ"

Алчевськ 4Метою створення системи є забезпечення постійного контролю і видача інформації оперативному персоналу про якість теплоносія, контрольованих середовищ і стан технологічного обладнання для проведення дій щодо забезпечення оптимальних умов експлуатації у відповідності з існуючими нормативними вимогами щодо ведення водохімічного режиму енергоблоку.

 

4. Проект "Тиса"

Тиса 1

Часто для вирішення завдань очищення використовуються комбіновані схеми. Так, наприклад, для підприємства «Дніпро ВДМ», у промстоків якого склад забруднень відображає половину таблиці Менделєєва, а концентрація солей становить десятки тисяч міліграмів, використано кілька ступенів очищення. В результаті отримана деіонізірованная вода для відповідальних технологічних процесів з концентрацією солей в десяті частки міліграма.

 

5. Проект "РАЕС"

РАЕС 8

Утилізація радіоактивних відходів проводиться шляхом їх цементування. Після кожного циклу заповнення контейнерів з радіоактивними відходами цементним розчином необхідно виконувати промивку бетонозмішувального обладнання і лотка подачі суміші в контейнер. Скидання промивних стічних вод у спецканалізацію призведе до утворення відкладень в лотках і трубопроводах.

ТОВ «ЕНВІТЕК» розроблено технологію обробки промивних стічних з подальшим використанням промивної води для замішування бетонної суміші - рециклінгових установку.

 

6. Установки цементування

РАЕС 10

Установка цементування призначена для заключення в цементну матрицю радіоактивних відходів (РАВ) в бочках-контейнерах.

 

7. Нейтралізація ставка накопичувача рідких відходів в районі Маріуполя

Мариуполь 5Проект з нейтралізації ставка-накопичувача рідких відходів - одна з найбільш масштабних екологічних завдань, вирішених ТОВ «Енвітек».

Накопичувач рідких хімвідходів ВАТ "Маркохім", розташований в Новоазовському районі Донецької області, на північний схід від Маріуполя, в 500 м від сел. Сартана і річки Кальміус.

Обсяг рідкої фази становить 80000 м3. При взаємодії сильно кислого середовища і ґрунту в окремих місцях мало місце порушення глиняного замка та інфільтрація забруднень в ґрунтові води. У перспективі кількість свищів і їх розміри могли непередбачувано зростати.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Наші партнери

  • v14
  • v15