Наукові розробки

Наукові розробки…

Виконуємо прикладні наукові дослідження для поліпш…

Впроваджені об'єкти

Впроваджені об'єкти…

Наша команда може похвалитися як масштабними очисн…

Продукція

Продукція…

Компанія є офіційним представником ряду світових в…

Напрямки діяльності

Напрямки діяльності…

Від поставки обладнання до будівництва очисних спо…

Наші проекти


Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Ми індивідуально підходимо до вирішення кожної технічної задачі.

Основні напрямки діяльності Енвітек:

1. Очищення стічних вод

Повторне використання води, екологічна генерація енергії і регенерація цінних речовин з відпрацьованої води і газу є типовими прикладами використання установок Paques, відмінно зарекомендували себе на муніципальних і промислових підприємствах.

2. Біогазові установки

ТОВ «Енвітек» виконує біогазові установки «під ключ»: лабораторні дослідження субстрату з визначенням технологічних параметрів установки, розробка ТЕО, розробка проекту, будівництво та шеф-монтаж, поуско-наладка та сервісне обслуговування.

3. Автохімконтроль рідких середовищ

Автоматизовані системи управління технологічними параметрами на водопровідних та каналізаційних очисних спорудах призначені для постійного моніторингу технологічних параметрів і контролю стану технологічного обладнання з метою підвищення надійності та якості очищення води.

4. Системи знезараження води

Знезараження води - один із основних етапів водопідготовки та водоочищення, і дуже важливо встановити таке обладнання, якість води після якого буде відповідати всім необхідним нормам і вимогам. Такі установки знезараження із застосуванням сучасної системи дозування виробляє ТОВ «Енвітек».

5. Станції моніторингу води

Згідно ст.33 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" на підприємствах розробляються і затверджуються гранично допустимі скиди (ГДС) шкідливих (забруднюючих) речовин, що надходять зі стічними водами у водні об'єкти: водотоки, водосховища, озера, прибережні зони морів.

 

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru

Наші партнери

  • v14
  • v15