Сенсор швидкості LaserFlow™ дистанційно вимірює потік у відкритих каналах за допомогою безконтактної технології на ефекті Доплеру та безконтактного вимірювання рівня потоку ультразвуковим методом. Сенсор використовує модернізований метод вимірювання швидкості за рахунок відбиття лазерного пучка однією або кількома точками нижче рівня поверхні потоку стічної води (патентовано).

Детальніше...

У виробничо-практичному журналі "Водопостачання та водовідведення" вийшла стаття В.Л. Михайловського: "Використання автоматичних приладів для "ON-LINE" контролю та автоматизації технологічних процесів води у комунальному господарстві"

Детальніше...

18 серпня на Рівненській АЕС відбулись приймальні випробування установки цементування комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів (КПРАВ). Участь у випробуваннях взяли представники виконавчої дирекції з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП НАЕК «Енергоатом», ВП «Атоменергомаш», виробника обладнання ТОВ «Енвітек» та фахівці РАЕС.

Детальніше...

Ми маємо обновлений прилад для вимірювання провідності, який приваблює поєднанням повторюваності вимірювань та характеристиками, невеликими витратами смоли та значним скороченням витрат часу та грошей на технічне обслуговування. 

При використанні у паро-водяному циклі, AMI CACE є економічною системою з незначним об΄ємом технічного обслуговування, яка поєднує надійність, ефективність та значну продуктивність при постійному та безперервному аналізі.

Детальніше...