Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.
  СУЗВ1 СУЗВ2

Комплекс споруд для утилізації замивних вод (СУЗВ) призначений для очищення промислових стоків до концентрацій забруднюючих речовин, що відповідають допустимим величинам для скиду в господарчо-побутову каналізацію.

Висока концентрація жиру (нерозчиненої та розчиненої складових) потребує дворівневу систему видалення жирів. Так доцільно використати для видалення нерозчинних жирів сепаратор жиру зі скіммером, а для видалення розчинених жирів – флотатор.

Високий рівень ХСК (до 36 000 мг/л) та температура стоків (20–40ºС) створюють оптимальні умови для використання анаеробної очистки стоків з отриманням біогазу. Біогаз, що виділяється при анаеробній обробці доцільно використовувати на власні потреби.

Оскільки розподіл стоків між виробництвами бісквітів та тортів нерівномірний і можливі режими роботи СУЗВ виключно на стоки виробництва тортів, що характеризуються надвисоким вмістом ХСК та жирів, слід передбачити аераційну ступінь доочистки стоків. Це забезпечить гарантовану якість стоків після СУЗВ.

Наявність залпових скидів з підвищеною концентрацією забруднень потребує наявності аварійного резервуару. Проектом передбачено можливість комутації потоків для перемикання основного потоку у основний або аварійний резервуар у випадку залпових скидів з піковими забрудненнями. Після приведення системи до нормального стану стоки з аварійного резервуару зворотньо дозуються в основний потік. До основного потоку перед флотатором передбачено систему дозування електроліту для підвищення ефективності видалення жирів.

До складу споруд утилізації замивних вод входять: барабанні фільтри, сепаратор жиру зі скіммером, резервуар-усереднення, аварійний резервуар, флотатори, ІС-реактор (ІС - internal circulation, внутрішня циркуляція), блок аераційної очистки, резервуар накопичення шламу, центрифуга, станція приготування полімеру та поживних речовин.

Для попередження потрапляння запахів у атмосферу, водні поверхні установок та резервуарів, де є викиди в атмосферу, закрито та передбачено витяжну вентиляцію з очисткою повітря у скруберах.

Згідно розробленого проекту флотатори, відстійник, станція дозування реагентів, подаючі насоси, теплообмінники, лабораторія та операторська знаходяться в одному приміщеннідля утримання стабільної температури у холодні пори року. Згідно проекту передбачено систему загальнообмінної вентиляції виробничих приміщень.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru