Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

4th Forum

Актуальність потреби в очищенні і скорочення обсягів стічних вод в Україні сьогодні вже ні в кого не викликає сумніву. З метою ще раз обговорити цю проблему і шляхи її вирішення за допомогою залучення якомога більшої кількості зацікавлених сторін, 29 березня 2016 в залі Адміністративної Ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ») відбувся черговий форум, присвячений популяризації та поширенню концепції ресурсоефективні і чистого виробництва в Україні «ресурсоефективні і чисте виробництво (РЕЧВ): СКОРОЧЕННЯ ОБСЯГІВ стічних вод і їх очищення».

Форум є четвертим із серії шести тематичних форумів, що стосуються актуальних питань сталого споживання і виробництва.

Захід проводився в рамках міжнародної програми «Екологізація економіки країн Східного партнерства Європейського союзу» EaP GREEN і її демонстраційного компонента «ресурсоефективні і чисте виробництво», який виконується Організацією Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО).

Для обговорення питань поводження зі стічними водами приєдналися понад 50 осіб, в тому числі представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства екології та природних ресурсів України, бізнес-асоціацій, промислових і науково-виробничих підприємств, установ водопровідно-каналізаційного господарства, громадських організацій, діючих в Україні міжнародних екологічних проектів і програм, освітніх установ.

Увага була приділена також питанням технічного стану централізованих систем водовідведення та каналізаційних очисних споруд в Україні; включеним в угоду про асоціацію України з ЄС директиви, пов'язаних з питанням водокористування; біогенних забрудненням поверхневих вод та шляхам його зменшення.

16.03.29 Forum 4 2

В обговоренні, що слід було за доповідями, активно брали участь представники малих і середніх підприємств, які є безпосередніми водокористувачами. Виробники молочних продуктів, випічки, пива, заморожених напівфабрикатів, представники машинобудівної та металургійної галузей промисловості висловили стурбованість ситуацією з обігом зі стічними водами на підприємствах України та наголосили, що готові до впровадження сучасних систем очищення промислових стоків при створенні сприятливих економічних умов для цього. Підприємці також наголосили на необхідності внесення змін до законодавчих бази з метою стимулювання дотримання нормативів.

Досвідом впровадження заходів з очищення стічних вод різної складності в країнах СНД і ЄС поділилися представники підприємств, серед яких: Олена Коцар, директор з інновацій ТОВ «Юнілос-Україна»; Олександр Мудрик, заступник директора ТОВ «СААН», і Віктор Михайлівський, директор ТОВ «ЕНВІТЕК».

Учасники форуму наголосили на необхідності в подібних заходах для обміну думками, пропозиціями та корисними контактами.

Детальна інформація розміщена на сайті Центру ресурсоефективні і чистого виробництва:

 http://recpc.kpi.ua/ua/projects-ua/eap-green/events/635-forum-rechv-skorochennya-obsyagiv-stichnikh-vod-ta-jikh-ochishchennya

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru