Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

 BBE vodokanal 1

Згідно постанови КМУ «Про затвердження Порядку здійснення державного моніторингу вод» від 20 липня 1996 р. № 815: моніторинг антропогенного впливу на поверхневі та внутрішні морські води, а також води територіального моря і виключної (морської) економічної зони України здійснюють Мінприроди і підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

Згідно наказу Мінприроди «Про єдине міжвідомче керівництво по організації та здійсненню державного моніторингу вод» 24.12.2001 № 485:

  • водокористувачі зобов'язані здійснювати спостереження за кількісними і якісними показниками поверхневих вод, які використовуються для задоволення питних і господарсько-побутових потреб, на відстані одного кілометра вище від найближчого за течією пункту водокористування;
  • організація спостережень, включаючи розташування пунктів контролю і склад показників, що підлягають контролю, повинні відповідати КНД 211.1.2.008, постанові Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100, постанові Кабінету Міністрів України від 25 березня 1999 р. № 465.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 вересня 1996 р. № 1100 до переліку показників поверхневих вод, що підлягають обов’язковому контролю підприємством входять наступні: розчинений кисень, завислі речовини, мінералізація води, сульфати, хлориди, азот амонійний, нітрати, нітрити, фосфати, нафтопродукти, біохімічне споживання кисню (БСК5), хімічне споживання кисню (ХСК), рівень токсичності води, бактеріологічне забруднення, рівень радіоактивного забруднення, водневий показник (рН), температура.

Визначення токсичності поверхневих вод та водних витяжок з донних відкладів виконується за методикою біотестування на ракоподібних (наприклад Дафнії), рибах, водоростях.

BBE DaphniaToximeter II - біологічна система раннього попередження на основі дафній з відео оцінкою та комп'ютерним управлінням.
BBE DaphniaToximeter II контролює стан води на присутність токсичних речовин за допомогою дафнії (також відомих, як Daphnia Magna) при безперервному потоці проби води.

CCD-камера фіксує поведінку дафній у проточній комірці з потоком проби води. Поведінка дафній оцінюються за допомогою внутрішнього програмного забезпечення. Статистично значимі зміни в поведінці тест-об’єктів сигналізують про наявність в воді токсичних речовин, що одразу відображається на екрані приладу. Контроль і моніторинг приладу може здійснюватися дистанційно.

BBE DaphniaToximeter II призначений для визначення пестицидів, нейротоксинів та респіраторних токсинів.

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru