Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Комплекс переробки радіоактивних відходів будується на РАЕС спільно з Єврокомісією. На даний момент встановлено обладнання п’яти установок, а саме: вилучення, сортування, пресування, вимірювання активності відходів та цементування. Після проведення пуско-налагоджувальних робіт установки цементування проведено її випробування. Персонал дільниці з переробки та зберігання радіоактивних відходів ЦДтаРАВ РАЕС виконав увесь технологічний процес: транспортування контейнера, зважування, приготування розчину для іммобілізації радіоактивних відходів та імітаторів РАВ безпосередньо у контейнері для радіоактивних відходів з послідуючим переміщенням до буферного сховища. Всі результати випробування документувались для їх подальшого аналізу.

РАЕС в1 РАЕС в2 РАЕС в4 РАЕС в5

Як відмітив заступник головного інженера РАЕС Федір Кислицин, важливо, що на РАЕС встановлюється обладнання саме української компанії «Енвітек». Атомники проводили випробування установки цементування самостійно після проходження відповідного навчання з експлуатації. Представники виробника лише спостерігали за процесом випробувань. «Ми переконались в працездатності та ефективності обладнання установки цементування», - прокоментував Федір Кислицин.

РАЕС в3

Володимир Суржко, начальник відділу безпеки поводження з РАВ НАЕК «Енергоатом», проведені випробування установки цементування визнав успішними та відмітив високу якість встановленого обладнання, а також кваліфікованість та відповідальність експлуатаційного персоналу Рівненської АЕС. Персоналом електростанції та представниками будівельно-монтажних та пуско-налагоджувальних робіт проведена серйозна робота, яка вирішить питання кондиціювання РАВ, вже накопичених, а також тих, що утворюються в процесі експлуатації станції. Введення в експлуатацію комплексу сприятиме безпеці поводження з РАВ та безпечній експлуатації Рівненської атомної електростанції в цілому.

Комплекс має бути дообладнаний установками дезактивації металу та очищення радіоактивно забрудненої оливи. Будівництво комплексу на РАЕС відбувається під контролем Компанії, керівництво якої щомісяця проводить наради із залученням представників проектних, будівельних та монтажних організацій. Введення в дослідно-промислову експлуатацію комплексу з переробки РАВ на РАЕС заплановано на 2017-й рік.

Детально: http://www.rnpp.rv.ua/

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru