Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

У виробничо-практичному журналі "Водопостачання та водовідведення" вийшла стаття В.Л. Михайловського: "Використання автоматичних приладів для "ON-LINE" контролю та автоматизації технологічних процесів води у комунальному господарстві"

Внаслідок зростання цін на енергоресурси та реагенти набувають все більшої актуальності системи автоматичного контролю та керування технологічними процесами комунальних очисних споруд, як для водопостачання, так і для каналізації. Особливого значення набуває застосування приладів автоматичного контролю параметрів води, як для задач керування процесами, так і для моніторингу складу води на вході та виході очисних споруд.

Співпрацюючи з багатьма провідними виробниками автоматичних приладів ТОВ «Енвітек» має багаторічний досвід роботи з приладами автоматичного контролю в різних галузях господарства, включаючи комунальні очисні споруди і пропонує своїм замовникам розробку ТЗ, проектної документації та реалізацію проекту «під-ключ» з розробкою АСУ ТП або адаптацією до існуючих мереж.

Завантажити статтю

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru