Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

1
Датчик швидкості використовує ультразвуковий сенсор рівня для вимірювання рівня та визначає точку під поверхнею потоку для вимірювання швидкості. Далі датчик фокусує лазерний пучок на дану точку та вимірює зміну швидкості відбитого цією точкою пучка світла.

LaserFlow є ідеальним приладом для моніторингу потоків стічної води у широкому діапазоні витрат. Він сумісний як з витратоміром Teledyne Isco Signature® , так і з модулем витратоміра Teledine Isco 2160 LaserFlow Module, в залежності від типу інсталяції.

При умовах занурення вимірювання витрат здійснюється безперервно за допомогою опійної технології ультразвукового вимірювання швидкості на ефекті Доплера.

Завдяки спеціально розробленому монтажному кронштейну LaserFlow може бути встановлено та видалено у вуличних умовах. Це допомагає уникнути ризику та збільшенню фінансових витрат при монтажі в умовах обмеженого замкнутого простору. Ряд опцій комунікаційних засобів зволяють дистанційно одержувати результати вимірювань та виконувати програмувати прилад. Інформація про якість вимірювань може бути записана та передана у поточному режимі.

Додатково, вбудовані діагностичні засоби спрощують інсталяцію, технічне обслуговування, а поліпшені комунікаційні можливості зменшують кількість підходів для перевірки та обслуговування приладу.

Використання

  • Постійний та періодичний контроль потоку каналізації по програмах CSO, SSO, I&I, SSEs, CMOM.
  • Вимірювання мілких потоків у трубах різного діаметру
  • Вимірювання стоків станцій очистки стоків, технологічний контроль на станціях та аеротенках
  • Контроль промислових процесів та промислових стоків
  • Контроль видалення зливових осадів
  • Іригаційні канали

Скачати технічні характеристики

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru