Напрямки діяльності

Напрямки діяльності…

Від поставки обладнання до будівництва очисних спо…

Наукові розробки

Наукові розробки…

Виконуємо прикладні наукові дослідження для поліпш…

Впроваджені об'єкти

Впроваджені об'єкти…

Наша команда може похвалитися як масштабними очисн…

Продукція

Продукція…

Компанія є офіційним представником ряду світових в…

Наші проекти

Проекти, якими ми пишаємось:

1. Проект "Десна"

ТОВ «Енвітек» у 2012 році виконано проект очисних споруд «Десна» ПАТ «Санінбев Україна».

Загальна продуктивність очисних споруд – 7500 м3/добу.
Виробництво біогазу – 4 400- 6 900 м3/добу.
Будівництво очисних споруд виконано в рекордні строки – 9 місяців.

Метою будівництва споруд очистки стічних вод на Чернігівському відділенні ВАТ „СанІнбев Україна” є забезпечення очищення промислових скидів до нормативних значень, визначених техумовами Чернігівського Водоканалу.

 

 

 

2. Проект "Алчевськ"

Алчевськ 4Метою створення системи є забезпечення постійного контролю і видача інформації оперативному персоналу про якість теплоносія, контрольованих середовищ і стан технологічного обладнання для проведення дій щодо забезпечення оптимальних умов експлуатації у відповідності з існуючими нормативними вимогами щодо ведення водохімічного режиму енергоблоку.

 

3. Проект "Тиса"

Тиса 1

Часто для вирішення завдань очищення використовуються комбіновані схеми. Так, наприклад, для підприємства «Дніпро ВДМ», у промстоків якого склад забруднень відображає половину таблиці Менделєєва, а концентрація солей становить десятки тисяч міліграмів, використано кілька ступенів очищення. В результаті отримана деіонізірованная вода для відповідальних технологічних процесів з концентрацією солей в десяті частки міліграма.

 

4. Проект "РАЕС"

РАЕС 8

Утилізація радіоактивних відходів проводиться шляхом їх цементування. Після кожного циклу заповнення контейнерів з радіоактивними відходами цементним розчином необхідно виконувати промивку бетонозмішувального обладнання і лотка подачі суміші в контейнер. Скидання промивних стічних вод у спецканалізацію призведе до утворення відкладень в лотках і трубопроводах.

ТОВ «ЕНВІТЕК» розроблено технологію обробки промивних стічних з подальшим використанням промивної води для замішування бетонної суміші - рециклінгових установку.

 

5. Установки цементування

РАЕС 10

Установка цементування призначена для заключення в цементну матрицю радіоактивних відходів (РАВ) в бочках-контейнерах.

 

6. Нейтралізація ставка накопичувача рідких відходів в районі Маріуполя

Мариуполь 5Проект з нейтралізації ставка-накопичувача рідких відходів - одна з найбільш масштабних екологічних завдань, вирішених ТОВ «Енвітек».

Накопичувач рідких хімвідходів ВАТ "Маркохім", розташований в Новоазовському районі Донецької області, на північний схід від Маріуполя, в 500 м від сел. Сартана і річки Кальміус.

Обсяг рідкої фази становить 80000 м3. При взаємодії сильно кислого середовища і ґрунту в окремих місцях мало місце порушення глиняного замка та інфільтрація забруднень в ґрунтові води. У перспективі кількість свищів і їх розміри могли непередбачувано зростати.

Наші партнери

  • v14
  • v15