Напрямки діяльності

Напрямки діяльності…

Від поставки обладнання до будівництва очисних спо…

Продукція

Продукція…

Компанія є офіційним представником ряду світових в…

Впроваджені об'єкти

Впроваджені об'єкти…

Наша команда може похвалитися як масштабними очисн…

Наукові розробки

Наукові розробки…

Виконуємо прикладні наукові дослідження для поліпш…

Наші проекти

Ми індивідуально підходимо до вирішення кожної технічної задачі.

Основні напрямки діяльності Енвітек:

1. Очищення стічних вод

Повторне використання води, екологічна генерація енергії і регенерація цінних речовин з відпрацьованої води і газу є типовими прикладами використання установок Paques, відмінно зарекомендували себе на муніципальних і промислових підприємствах.

2. Біогазові установки

ТОВ «Енвітек» виконує біогазові установки «під ключ»: лабораторні дослідження субстрату з визначенням технологічних параметрів установки, розробка ТЕО, розробка проекту, будівництво та шеф-монтаж, поуско-наладка та сервісне обслуговування.

3. Автохімконтроль рідких середовищ

Автоматизовані системи управління технологічними параметрами на водопровідних та каналізаційних очисних спорудах призначені для постійного моніторингу технологічних параметрів і контролю стану технологічного обладнання з метою підвищення надійності та якості очищення води.

4. Системи знезараження води

Знезараження води - один із основних етапів водопідготовки та водоочищення, і дуже важливо встановити таке обладнання, якість води після якого буде відповідати всім необхідним нормам і вимогам. Такі установки знезараження із застосуванням сучасної системи дозування виробляє ТОВ «Енвітек».

5. Станції моніторингу води

Згідно ст.33 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" на підприємствах розробляються і затверджуються гранично допустимі скиди (ГДС) шкідливих (забруднюючих) речовин, що надходять зі стічними водами у водні об'єкти: водотоки, водосховища, озера, прибережні зони морів.

 

Наші партнери

  • v14
  • v15