Впроваджені об'єкти

Впроваджені об'єкти…

Наша команда може похвалитися як масштабними очисн…

Наукові розробки

Наукові розробки…

Виконуємо прикладні наукові дослідження для поліпш…

Продукція

Продукція…

Компанія є офіційним представником ряду світових в…

Напрямки діяльності

Напрямки діяльності…

Від поставки обладнання до будівництва очисних спо…

Наші проекти

У складі компанії виділений цілий департамент наукових досліджень у сфері водопідготовки, очищення стічних вод і виробництва біогазу з органічних субстратів.

Нашими співробітниками є доктори і кандидати технічних наук у сфері технології водоочищення та альтернативної енергетики.

Ми супроводжуємо кожен наш проект науковим обгрунтуванням, проводимо науково-дослідні роботи та лабораторні дослідження запропонованих технологій.

Серед основних напрямків наукових досліджень виділені наступні:

 

 1. Повторне використання стічних вод після їх очищення. Найбільш сучасна тенденція в галузі екології, ресурсозбереження, водопідготовки та водовідведення - повторне використання очищених стоків. Найбільш широко застосовується для промстоків з високою органічною забрудненістю. Очищення таких стоків проводиться біологічними методами з виробленням біогазу і органічних добрив. Отриманий елюат проходить доочистку за допомогою мембранних технологій і може бути повторно використаний в технологічних цілях. 

   

 2. Обеззалізнення артезіанських вод з високою концентрацією заліза і марганцю. В якості альтернативного способу очищення води зі свердловини від заліза і марганцю запропоновано видалення заліза на фільтрах з плаваючим завантаженням (ФПЗ) таким способом, як аерація, дегазація, хімічне окислення і фільтрація на самоочисних плаваючих фільтрах з наступним доочищенням на Na-катіонітових фільтрах.

   

 3. Виробництво біогазу з органічних субстратів. Особливу увагу приділено біорозкладанню органічних субстратів (таких як пивна дробина) з виробленням біогазу з концентрацією метану до 85%.

   

 4. Очищення промивної води бетонозмішувального обладнання. Промивна вода після миття бетонозмішувального обладнання являє собою суспензію з рН = 12,56, солевмістом більше 3 г/л і твердою фазою - більше 100 г/л. Скидання такої води в каналізацію без її очищення заборонено. Якщо тверду фазу суспензії можна видалити шляхом седиментації, то для нейтралізації рН слід додавати у воду кислоту, що потребує додаткового використання реагентів і збільшення кількості відходів, що скидаються в каналізацію.

 

 

Наші партнери

 • v14
 • v15