Компанія Енвітек пропонує комплексні станції моніторингу якості стічних і поверхневих вод контейнерного типу з можливістю установки на понтонах або безпосередньо в каналі на стаціонарних металевих опорах.

Наші фахівці детально вивчають завдання кожного Замовника, визначаючи найбільш оптимальний і економічний шлях його розв'язання. Для нас немає нічого неможливого.

Обеззараживание воды – один из основных этапов водоподготовки и водоочистки, и очень важно установить такое оборудование, качество воды после которого будет соответствовать всем необходимым нормам и требованиям. Такие установки обеззараживания с применением современной системы дозирования производит ООО «Энвитек».

Автоматизовані системи управління та моніторингу якості води для різних цілей її подальшого використання як теплоносія або в системах водопідготовки і очищення стоків.

Виробництво біогазу з різноманітних субстратів за індивідуально підібраними технологією та обладнанням. Ми пропонуємо виробництво біогазової установки під ключ: від розробки проекту до пуско-налагоджувальних робіт.

Дочірні категорії