AMI CACE2

AMI CACE є он-лайн монітором провідності, який постійно вимірює провідність до та після катіонного іонообмінника (CACE), а також визначає величину pH проби та концентрацію лужних реагентів у живильній воді, парі та конденсаті.

  • не потрібна заміна смоли або періодична промивка смоли
  • постійний моніторинг величини потоку та температури проби
  • поставка готового до монтажу приладу для швидкої інтеграції на підприємстві
  • орієнтоване на потреби покупця система передачі інформації та сигналізації
  • діапазон вимірювання від 0.055 до 1000 мкСм/см

Швидке повернення інвестицій

Система вимірювання провідності з низькими експлуатаційними витратами та підвищеними характеристиками, яка забезпечує швидке повертання інвестицій.

Не потрібна заміна смоли або її промивка

Концепція низьких витрат на обслуговування AMI CACE не потребує обтяжливих процедур заміни насиченої смоли в іонообмінних колонках та постійних промивок. Крім того, AMI CACE також покінчує з практикою утилізації та регенерації насиченої смоли з обмінних колонок.

Швидкий час відгуку

Вимірювання провідності з електро-деіонізацією перед та після катіонного обміну забезпечує надійне та прецизійне детектування аніонів з значним скороченням часу на аналіз порівняно з звичайними іонообмінними колонками.

Надійність та повторюваність при максимальному безвідмовному часі роботи

Особливістю AMI CACE є модуль автоматичної електро-деіонізації (EDI) з максимальним часом безвідмовної роботи, що забезпечує надійність постійної та безперервної роботи.
Вбудований контроль величини потоку та температури проби забезпечує додаткову інтегральність процесу вимірювання.

Повна готовність приладу для роботи

Система повністю змонтована на заводі на панелі з нержавіючої сталі для спрощеного та швидкого підключення на підприємстві. Всі компоненти доступні з передньої сторони для мінімального сервісу та обслуговування.

Орієнтований на користувача інтерфейс

Добре зарекомендований AMI трансмітер забезпечує просте налагодження сигналізації за допомогою спрощеного поетапного процесу налагодження. Процес налагодження в меню дуже простий та потребує незначних зусиль для підготовки.

Скачати брошюру приладу

Скачати технічні характеристики приладу