Наукові розробки

Наукові розробки…

Виконуємо прикладні наукові дослідження для поліпш…

Напрямки діяльності

Напрямки діяльності…

Від поставки обладнання до будівництва очисних спо…

Впроваджені об'єкти

Впроваджені об'єкти…

Наша команда може похвалитися як масштабними очисн…

Продукція

Продукція…

Компанія є офіційним представником ряду світових в…

Наші проекти

У складі компанії виділений цілий департамент наукових досліджень у сфері водопідготовки, очищення стічних вод і виробництва біогазу з органічних субстратів.

Нашими співробітниками є доктори і кандидати технічних наук у сфері технології водоочищення та альтернативної енергетики.

Ми супроводжуємо кожен наш проект науковим обгрунтуванням, проводимо науково-дослідні роботи та лабораторні дослідження запропонованих технологій.

Серед основних напрямків наукових досліджень виділені наступні:

 

 1. Повторне використання стічних вод після їх очищення. Найбільш сучасна тенденція в галузі екології, ресурсозбереження, водопідготовки та водовідведення - повторне використання очищених стоків. Найбільш широко застосовується для промстоків з високою органічною забрудненістю. Очищення таких стоків проводиться біологічними методами з виробленням біогазу і органічних добрив. Отриманий елюат проходить доочистку за допомогою мембранних технологій і може бути повторно використаний в технологічних цілях. 

   

 2. Обеззалізнення артезіанських вод з високою концентрацією заліза і марганцю. В якості альтернативного способу очищення води зі свердловини від заліза і марганцю запропоновано видалення заліза на фільтрах з плаваючим завантаженням (ФПЗ) таким способом, як аерація, дегазація, хімічне окислення і фільтрація на самоочисних плаваючих фільтрах з наступним доочищенням на Na-катіонітових фільтрах.

   

 3. Виробництво біогазу з органічних субстратів. Особливу увагу приділено біорозкладанню органічних субстратів (таких як пивна дробина) з виробленням біогазу з концентрацією метану до 85%.

   

 4. Очищення промивної води бетонозмішувального обладнання. Промивна вода після миття бетонозмішувального обладнання являє собою суспензію з рН = 12,56, солевмістом більше 3 г/л і твердою фазою - більше 100 г/л. Скидання такої води в каналізацію без її очищення заборонено. Якщо тверду фазу суспензії можна видалити шляхом седиментації, то для нейтралізації рН слід додавати у воду кислоту, що потребує додаткового використання реагентів і збільшення кількості відходів, що скидаються в каналізацію.

 

 

Наші партнери

 • v14
 • v15