Servomex 4100

Газоаналізатор Servomex 4100 спеціально сконструйований для задоволення потреб виробників і користувачів газу в управлінні і контролі якості продукту.

Застосування:

  • Контроль газів по чистоті при їх виробництві
  • Контроль технологічних процесів поділу повітря при виробництві газів

Servomex 4100 - високоякісні точні аналізатори промислового типу. Корпус газоаналізатора Servomex 4100 являє собою універсальне шасі, на якому можуть збиратися різні конфігурації вимірювальних схем на основі датчиків різного типу.

Великий з підсвічуванням дисплей дозволяє виводити інформацію про всі підключені датчиках (до 4 датчиків), включаючи їх статус (підключений / відключений), відображає концентрації вимірюваних газів, індикацію параметрів самодіагностики і сигналізації. На шасі Servomex 4100 можуть бути встановлені датчики різних типів (парамагнітний, інфрачервоний, цирконієвий і інші). Як опції встановлюють фільтри, ротаметри, голчасті клапани і електроклапани для управління автокалібруванням, а також інші аксесуари.

Програмне забезпечення процесора характеризується зручним інтерфейсом і управляється з клавіатури на лицьовій панелі приладу. Для кожного каналу можуть бути встановлені лінійні аналогові виходи, сигнальні реле, і цифрові виходи. Всі виходи легко масштабуються і сопрягаються з зовнішніми пристроями. Вибір другого діапазону проводиться за допомогою зовнішнього замикання контактів реле. Будь-який аналоговий вихід може бути запрограмований на будь-яку вимірювану змінну.

Технічні характеристики Servomex 4100 (завантажити)