Питання екологічної ситуації в світі, і в Україні зокрема, стають все більш гострими. Промисловість - необхідна складова існування людства, проте вона ризикує зробити наше існування неможливим, оскільки піддає забрудненню повітря, грунт, воду. З метою зниження впливу відходів промисловості на навколишнє середовище передбачено цілий комплекс заходів, одна з яких стосується очищення стічних вод.

Існують різні технології очищення стічних вод. В основному вони грунтуватися на механічному очищенні, фізико-хімічної, хімічної або можуть мати в своєму складі біологічну установку для очищення води. Кожен з цих типів має як свої переваги, так і недоліки. Тому вибір виду очисних споруд залежить від конкретного типу забруднень. Очисні споруди стічних вод можуть використовувати один з типів очищення або комбінувати їх для отримання максимальної ефективності.

Очисні споруди від компанії «Енвітек»

Виробництво очисних споруд - один з напрямків діяльності компанії «Енвітек». Наші очисні споруди води - це результат наших власних досліджень і роботи видатних інженерів. Ми розробляємо проекти як комплексних очисні споруди для потреб міста, так і індивідуальні, локальні очисні споруди для підприємств, які відрізняються компактністю, надійністю і простотою в експлуатації. Ціна на наші очисні споруди на підприємствах Вас неодмінно порадує, а ефективність їх роботи дозволить по-справжньому піклуватися про навколишнє середовище.

Сильною стороною компанії «Енвітек» є розробка нестандартних проектних рішень, що враховують повну автоматизацію системи.
У процесі створення проекту очисних споруд нами розглядаються наступні аспекти:

 

Промстоки 1

Залежно від потреб замовника ми здійснюємо індивідуальну розробку проекту, проводимо пуско-налагоджувальні роботи з подальшим сервісним обслуговуванням.

Технології та обладнання для очисних споруд каналізації, пропоновані ТОВ «Енвітек» дозволяють нашим клієнтам поєднувати економічний успіх зі стійким розвитком.

Повторне використання води, попутне виробництво енергоносіїв і регенерація цінних речовин з відпрацьованої води і газу є типовими прикладами використання установок Paques, відмінно зарекомендували себе на муніципальних і промислових стоках