Десна 1Метою будівництва споруд очистки стічних вод на Чернігівському відділенні ВАТ „СанІнбев Україна” є забезпечення очищення промислових скидів до нормативних значень, визначених техумовами Чернігівського водоканалу.
Майданчик будівництва розташований на території  в промисловій зоні м. Чернігова.

Загальна продуктивність очисних споруд – 7500 м3/добу.
Виробництво біогазу – 4 400- 6 900 м3/добу.
Будівництво очисних споруд виконано в рекордні строки – 9 місяців.

Радомышль 1

Розроблено технологію очищення промислових стічних вод загальною продуктивністю 2500-3000 м3/добу.

Джерелом води є артезіанські свердловини з високим вмістом заліза (до 21,2 мг/дм3 при нормі 0,2 мг/дм3) та загальною жорсткістю (до 13,0 ммоль/дм3 при нормі 7,0 ммоль/дм3).

Значення рН стоків коливається від 1,9 до 11,52.

Тиса 1

Часто для вирішення завдань очищення промстоків використовують комбіновані схеми. Так, наприклад, для підприємства «Дніпро ВДМ», склад забруднень промстоків якого відображає половину таблиці Менделєєва, а концентрація солей становить десятки тисяч міліграмів, використано кілька ступенів очищення. У результаті отримана деіонізірованная вода для відповідальних технологічних процесів з концентрацією солей в десяті частки міліграма.

РАЕС в3

Утилізація радіоактивних відходів проводиться шляхом їх цементування. Після кожного циклу заповнення контейнерів з радіоактивними відходами цементним розчином необхідно проводити промивку бетонозмішувального обладнання і лотка подачі суміші в контейнер. Скидання промивних стічних вод у спецканалізації призведе до утворення відкладень в лотках і трубопроводах. ТОВ «ЕНВІТЕК» розроблено технологію обробки промивних стічних з подальшим використанням промивної води для замішування бетонної суміші - рециклінгову установку.

Маркохім6

Проект по нейтралізації ставка-накопичувача рідких відходів - одне з наймасштабніших екологічних завдань, вирішених ТОВ «Енвітек». Накопичувач рідких хімвідходів ВАТ "Маркохім" розташований в Новоазовському районі Донецької області, на північний схід від Маріуполя, в 500 м від с. Сартана і річки Кальміус.