РАЕС в3

Утилізація радіоактивних відходів проводиться шляхом їх цементування. Після кожного циклу заповнення контейнерів з радіоактивними відходами цементним розчином необхідно проводити промивку бетонозмішувального обладнання і лотка подачі суміші в контейнер. Скидання промивних стічних вод у спецканалізації призведе до утворення відкладень в лотках і трубопроводах. ТОВ «ЕНВІТЕК» розроблено технологію обробки промивних стічних з подальшим використанням промивної води для замішування бетонної суміші - рециклінгову установку.

Тиса 1

Часто для вирішення завдань очищення промстоків використовують комбіновані схеми. Так, наприклад, для підприємства «Дніпро ВДМ», склад забруднень промстоків якого відображає половину таблиці Менделєєва, а концентрація солей становить десятки тисяч міліграмів, використано кілька ступенів очищення. У результаті отримана деіонізірованная вода для відповідальних технологічних процесів з концентрацією солей в десяті частки міліграма.

Ефес 1Розроблено проект «Будівництво системи зливових стічних вод, зливової каналізації та очисних споруд ЗАТ «Ефес Україна».

Маркохім6

Проект по нейтралізації ставка-накопичувача рідких відходів - одне з наймасштабніших екологічних завдань, вирішених ТОВ «Енвітек». Накопичувач рідких хімвідходів ВАТ "Маркохім" розташований в Новоазовському районі Донецької області, на північний схід від Маріуполя, в 500 м від с. Сартана і річки Кальміус.

Алчевськ 4

 

Метою створення системи є забезпечення постійного контролю і видача інформації оперативному персоналу про якість теплоносія, контрольованих середовищ і стан технологічного обладнання для проведення дій щодо забезпечення оптимальних умов експлуатації у відповідності з існуючими нормативними вимогами щодо ведення водо-хімічного режиму (ВХР) енергоблоку.