Прилади автоматичного контролю

ТОВ «Енвітек» успішно розроблено та впроваджено автоматизовані системи керування технологічними процесами у наступних галузях промисловості та народного господарства:

  • Атомна енергетика;
  • Нетрадиційна енергетика;
  • Металургійний комплекс;
  • Металообробка;
  • Санітарно-технічні та транспортні підприємства житлово-комунального господарства.

Автоматизовані системи керування технологічними процесами (надалі АСК) – це  вимірювальні інформаційні системи для одержання, обробки, надання даних про технологічні параметри і повідомлень щодо порушення встановлених регламентних норм, а також керування перебігом технологічних процесів.
АСК призначені для збору і обробки інформації (стану технологічного обладнання, значень технологічних параметрів), а також для автоматичного і (або) ручного керування роботою технологічного обладнання. Системи забезпечують реалізацію високих вимог до якості керування, підтримку безперервності протікання процесів, безпечну та ефективну роботу об’єкта автоматизації.
Метою створення систем є забезпечення ефективності та надійності ведення технологічного процесу шляхом автоматизованої підтримки параметрів технологічних режимів в межах регламентних норм.
Поставлена мета досягається шляхом забезпечення контролю та оперативного керування технологічним процесом за рахунок використання систем керування на базі мікропроцесорної техніки та сучасних технічних засобів, що дозволяють представляти найбільш повну інформацію оперативно-технічному персоналу. Це забезпечує технічний персонал достовірною, систематизованої інформацією про проходження технологічного процесу,  що дозволяє більш об'єктивно і оперативно аналізувати різні технологічні ситуації.

 

chemitec

Chemitec

Заснована в 1984 році, у Флоренції (Італія), Chemitec працює в більш ніж 80 країнах і розширює свою міжнародну...

SWAN

SWAN Analytical Instruments

SWAN - провідний світовий постачальник он-лайн аналітичних систем для водної промисловості. В даний час асортимент...

Sigrist-Photometer AG

Sigrist-Photometer AG

Компанія SIGRIST-PHOTOMETER AG з її корінням і штаб-квартирою в Еннетбюргене в Швейцарії з 1946 року розробляє, виробляє...

LAR Process Analysers AG

LAR Process Analysers AG

За більш ніж 30 років компанія LAR Process Analysers AG зарекомендувала себе як провідний світовий виробник...

bbe

bbe Moldaenke GmbH

Біологічні: використання біологічних вимірювальних систем на основі біологічних і біохімічних досліджень Біофізичні...