Про компанiю

ТОВ «Енвітек» працює на ринку України з 1991 року.

За цей час наш колектив отримав різносторонній досвід в універсальному вирішенні різнопланових технічних задач по напрямках: очистка промислових та побутових стоків, біогазові установки, системи автоматичного контролю технологічних процесів, системи відбору проби та пробопідготовки, системи знезараження, екологічні проекти, такі як відновлення забруднених промстоками водойм, комплекси автоматичного моніторингу навколишнього середовища «вода – повітря».

About 4
About 5
About 6

Наші переваги

Особливiсть

Реалізовано унікальні інженерні рішення, які не мають аналогів в Україні в галузях енергетики, екології, очищення стічних вод.

Іновацiйнiсть

Прагнення оригінальних шляхів вирішення технічних задач, використання передових технологій та обладнання, що приносять максимальний прибуток нашим партнерам.

Цiнностi

Для нашої команди важливе поєднання сучасних технічних досягнень і ділової та загальнолюдської етики.

Етика та вiдповiдальнiсть

Ми сфокусовані на консолідованій відповідальності за результат наших проектів. Для нас надійність, прозорість та стосунки з партнерами важливі так само як і економічні аспекти.

Наш пiдхiд

Базується на використанні передових технологій та обладнання від відомих брендів.

Як показує досвід, в результаті отримуємо кращі показники по параметрам інвестицій, експлуатаційних витрат, надійності систему роботі.

Підхід

Наша мiссiя

Збільшення прибутковості Замовників шляхом впровадження інноваційних технологій і скороченням матеріальних і експлуатаційних витрат в секторі водопідготовки та водовідведення, очистки промстоків і переробки органічних відходів з подальшим виробництвом біогазу і органічних добрив, де це доцільно.

Місія

Наша мета

Метою нашої діяльності є впровадження в Україні таких технологій і технічних засобів, які б сприяли підвищенню конкурентоспроможності наших Замовників та відповідали міжнародним стандартам.

мета

Бренди