ТзОВ «Гудвеллі Україна».

Одним  з останніх проектів ТОВ «Енвітек» є «Будівництво сільськогосподарських будівель та споруд: цех переробки органічних сільськогосподарських відходів виробництва, виробничий цех комбікормів» для ТзОВ «Гудвеллі Україна». Проектом передбачене виробництво біогазу методом анаеробного зброджування у кількості 4,8 млн м3 на рік шляхом анаеробного зброджування на біогазовій установці. У біореакторах будуть використовуватись відходи тваринного та рослинного походження (гноївка з свиноферми, відходи забійного цеху силос кукурудзи, зернова полова і т.п.).

БГУ

При спалюванні біогазу в когенераційній установці електричною потужності 1,5 МВт планується отримати електричну і теплову енергії.
Також триває будівництво цеху комбікормів потужністю 22 т/годину.
Надійним і досвідченим партнером є датська компанія Bigadan – світовий лідер у проектуванні та експлуатації біогазових установок.  
Цей проект дасть змогу:

  • Поліпшити екологічну ситуацію в регіоні, оскільки сприяє зменшенню запахів від ферми та зниженню викидів парникових газів;
  • Створити нові робочі місця для місцевого населення;
  • Отримувати добрива (а, отже, і прибуток) із відходів, що раніше просто складувались;
  • Продавати отриманий біогаз за «зеленим тарифом»;
  • Забезпечити ферму теплом.

 

Інше з розділу

Біогазові установки

Комплекс споруд промстоків, відділення «АБ ІнБев Україна» у Чернігові

Комплекс очищення промстоків пивзаводу «Десна» AB InBev Efes, м. Чернігів

Проект «Будівництво споруд очистки стічних вод Чернігівського відділення ПрАТ «СанІнБев Україна»», є одним з проектів...